wyszukiwanie zaawansowane
» Zwroty

Zwroty

1) Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 r. (Dz.U.22.271) o ochronie praw konsumenta - Klientowi przysługuje prawo do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny, pod warunkiem, że towar nie był używany, zawiera oryginalne opakowanie w tym metki, zawiera kompletne wyposażenie. W przypadku takim Kupujący ponosi koszty :
- wysyłki zwrotnej
- różnicy ceny przedmiotu niestandardowego do ceny przedmiotu w opcji standardowej (jeśli wystąpił, np. wykonanie w kolorze niestandardowym - za dopłatą)
- kosztów doprowadzenia przedmiotu do postaci standardowej (jeśli taki możliwy, np. wykonanie w kolorze niestandardowym - za dopłatą).
W przypadku braku możliwości doprowadzenia zakupionego przez klienta przedmiotu do postaci standardowej (np. "lustrzane odbicie" i inne) - klientowi prawo zwrotu nie przysługuje. 
Do zwracanego towaru musi być dołączone oświadczenie o rezygnacji z zakupu z podaniem imienia, nazwiska, adresu oraz nr konta na które mają zostać zwrócone pieniądze. UWAGA : nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas za pobraniem. 

2) Zwroty produktów IKEA
Jeśli zmienisz zdanie lub nie będziesz w pełni zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić nieużywany produkt kiedy tylko chcesz, bez ograniczeń czasowych. By dokonać zwrotu niezbędny będzie oryginał paragonu kasowego lub faktury. Nie przyjmujemy zwrotów artykułów używanych, blatów wykonanych na indywidualne zamówienie, produktów z działu sprzedaży okazyjnej oraz kart upominkowych IKEA.
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl